Druk cyfrowy w Krakowie

Goblin Studio – drukarnia i studio graficzne w jednym

Nasza drukarnia cyfrowa to zarazem studio graficzne, a jako cel naszej pracy wyznaczyliśmy sobie przygotowanie i realizowanie oferty druku cyfrowego, która będzie odpowiedzią na potrzeby klientów. W ramach usług Goblin Studio opieramy się na precyzyjnie skomponowanej ofercie, w której skład wchodzą różne formaty plakatów, ulotek, broszur, folderów, wizytówek, zaproszeń, kartek okolicznościowych oraz szereg materiałów reklamowych. Jest to standardowy zakres usług jest realizowanych o w oparciu o druk cyfrowy. Ponadto wszyscy zainteresowani znajdą kompleksową obsługę graficzną (w tym wykonywania profesjonalnych projektów graficznych), z którą wychodzimy do mniejszych i większych przedsiębiorców oraz projektowanie, wykonanie i nadzór nad stroną internetową. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta drukarni i studia graficznego w jednym sprosta oczekiwaniom każdego klienta, który zwróci się do Goblin Studio.

Musimy również podkreślić, że zespół pracowników naszej drukarni cyfrowej to ludzie z pasją, którzy bardzo sumiennie podchodzą do każdego powierzonego zadania. Niezwykle istotne dla jakości świadczonych przez nas usług jest zaplecze techniczne. Zdając sobie z tego sprawę zadbaliśmy o to, aby drukarnia cyfrowa, a w efekcie druk cyfrowy oraz inne usługi z naszej palety były realizowane na nowoczesnym i w 100% sprawnym i profesjonalnym sprzęcie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Gwarantujemy, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a czas realizacji usługi to zwykle jeden dzień.