Kalendarze

Personalizowane kalendarze

Oferta w sam raz dla każdego

Przed rozpoczęciem produkcji kalendarzy, jako drukarnia cyfrowa musimy postawić przed klientem kilka bardzo ważnych pytań. Pierwsze, najważniejsze, dotyczy typu kalendarza, jaki sobie życzy osoba zainteresowana naszymi usługami. Inne będą wymagania techniczne co do kalendarzy 13-stronicowyc...

Personalizowane kalendarze

Oferta w sam raz dla każdego

Przed rozpoczęciem produkcji kalendarzy, jako drukarnia cyfrowa musimy postawić przed klientem kilka bardzo ważnych pytań. Pierwsze, najważniejsze, dotyczy typu kalendarza, jaki sobie życzy osoba zainteresowana naszymi usługami. Inne będą wymagania techniczne co do kalendarzy 13-stronicowych spiralnych, inne w przypadku kalendarzy listkowych, a jeszcze inne w przypadku kalendarzy trójdzielnych. Wszystkie nasze propozycje stworzone zostały z myślą o kliencie i tym, by miał jak największą możliwość wyboru. Wykonanie odpowiednich personalizowanych kalendarzy to wyzwanie, któremu jesteśmy w stanie podołać.

Do użytku domowego i jako forma reklamy

W dobie powszechnej elektroniki warto w przypadku niektórych elementów trzymać się tradycji i polegać na przykład na papierowej wersji kalendarzy. Nie ma właściwie kuchni (w przypadku domów lub mieszkań) czy pomieszczenia socjalnego (w miejscu pracy), w którym nie byłoby kalendarza. Warto, aby jego wygląd opowiadał osobom użytkującym dane pomieszczenie. Personalizowane kalendarze to jedna z części oferty naszej drukarni cyfrowej. Staramy się, aby używana przez nas technologia szła z czasem, a plusem druku cyfrowego był nie tylko czas realizacji zamówienia, ale także jakość wydruku. Bardzo ciekawą propozycją drukarni cyfrowej Goblin Studio są kalendarze listkowe. Mały, podręczny format, jest nie wygodny (ten typ kalendarza można na przykład trzymać w portfelu), ale także może służyć jako ciekawa forma reklamy. Taki rodzaj gadżetu sprawia, że klient zawsze ma kontakt z logiem i nazwą firmy. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji własnego pomysłu na kalendarz. Na podstawie rozmowy będziemy w stanie zasugerować jego projekty graficzne.

Więcej

Kalendarze Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów