Plakaty

Różne formaty plakatów

Wydrukujemy zarówno duży, jak i mały format

Odpowiedni projekt i wykonanie plakatów nie jest wcale tak łatwą sztuką, jak mogłoby się to wydawać. Nasza drukarnia cyfrowa od początku swojej działalności zajmuje się wykonywaniem zleceń obejmujących różne formy materiałów promocyjnych dla firm z wielu branż. Uczestniczyliśmy m...

Różne formaty plakatów

Wydrukujemy zarówno duży, jak i mały format

Odpowiedni projekt i wykonanie plakatów nie jest wcale tak łatwą sztuką, jak mogłoby się to wydawać. Nasza drukarnia cyfrowa od początku swojej działalności zajmuje się wykonywaniem zleceń obejmujących różne formy materiałów promocyjnych dla firm z wielu branż. Uczestniczyliśmy między innymi w tworzeniu plakatów wielko i małoformatowych. Wykonamy zarówno plakaty w formacie A4, jak i te większe, nawet B2. W sytuacji, kiedy zgłoszą się do nas Państwo ze zleceniem wykonania plakatów, na początku przede wszystkim postaramy się dowiedzieć jak najwięcej na temat Waszych preferencji. Nie rozpoczniemy druku bez upewnienia się, czego dokładnie potrzebujecie. W przypadku zasygnalizowania takiej potrzeby, jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa unikatowe projekty graficzne.

O sztuce robienia plakatów

Plakaty to jedna z najbardziej popularnych form reklamy zewnętrznej, z jaką mamy do czynienia już w erze komputera i Internetu. Jednostronny druk cyfrowy, którym zapełniamy jedną stronę papieru, musi się wyróżniać przede wszystkim odpowiednią sferą graficzną, aby przyciągnąć spojrzenie przechodniów. Pracownicy drukarni cyfrowej oprócz tego, że zasugerują się Państwa propozycjami projektów graficznych, to sami także wyjdą z inicjatywą. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w branży, wiemy czego oczekują klienci od reklamujących się firm, a także na co najbardziej zwraca się uwagę. Podobne techniki wykorzystujemy na przykład przy wykonywaniu wizytówek czy też zaproszeń. Nie są to formy reklamy zewnętrznej, ale w ich przypadku także obowiązują pewne wymogi natury estetycznej.

Więcej

Plakaty Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów