Druk cyfrowy Kraków

Goblin Studio Kraków – drukarnia, studio i projekty graficzne w jednym

Drukarnia cyfrowa Goblin-Studio Kraków, ul. Niepokólczyckiego 1. Oferujemy dla Państwa szybki druk wizytówek, ulotek, a także druk plakatów i broszur. Nasza działalność fo także studio graficzne i projekty graficzne w jednym. Zapraszamy!
Jako cel naszej pracy wyznaczyliśmy sobie przygotowanie i realizowanie oferty druku cyfrowego, która będzie odpowiedzią na potrzeby klientów. W ramach usług Goblin Studio opieramy się na precyzyjnie skomponowanej ofercie, w której skład wchodzą różne formaty plakatów, ulotek, broszur, folderów, wizytówek, zaproszeń, kartek okolicznościowych oraz szereg materiałów reklamowych. Jest to standardowy zakres usług jest realizowanych o w oparciu o druk cyfrowy. Ponadto wszyscy zainteresowani znajdą kompleksową obsługę graficzną (w tym wykonywania profesjonalnych projektów graficznych), z którą wychodzimy do mniejszych i większych przedsiębiorców oraz projektowanie, wykonanie i nadzór nad stroną internetową. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta sprosta oczekiwaniom każdego klienta, który zwróci się do Goblin Studio. 

Musimy również podkreślić, że zespół pracowników naszej drukarni cyfrowej to ludzie z pasją, którzy bardzo sumiennie podchodzą do każdego powierzonego zadania. Niezwykle istotne dla jakości świadczonych przez nas usług jest zaplecze techniczne. Zdając sobie z tego sprawę zadbaliśmy o to, aby usługi z naszej palety były realizowane na nowoczesnym i w 100% sprawnym i profesjonalnym sprzęcie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Gwarantujemy, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a czas realizacji usługi to zwykle jeden dzień.